ŪDENS Galvenā loma
Vai Jūs dzerat tīru ūdeni ?
Bieži vien mēs rīkojamies neapdomīgi, kas noved pie veselības krīzes: mēs dzeram saldos gāzētos dzērienus, un tādējādi, bojājam asinis un traucējam nieru darbību.
Mēs pazudinām sevi un savus bērnus ar ātrajām uzkodām, domājot, ka slimības gadījumā, ārsts to izārstēs.
Bieži vien mūs gaida vilšanās, mēs meklējam izeju no strupceļa, kurā paši esam nonākuši.
Varbūt ir vērts to izprast un nemēģināt pārlikt atbildību par savu veselību uz mūsdienu medicīnu vai farmakoloģiju ?
Mūsu veselību ietekmē vairāki faktori.Viens no galvenajiem ir dzeršanas režīms.Jūs varat dzert ūdeni, bet varat to nedarīt. Aizstājot ūdeni ar mums ierasto tēju, kafiju, kompotu un pārējiem dzērieniem, mēs tikai radām sev jaunas problēmas. Sulas no pakām nevar būt bez konservantiem un krāsvielām.
Ja uz iepakojuma ir rakstīts "bez konservantiem" , tad kāpēc sulu var uzglabāt gadiem ilgi ?
Ūdens ir visierastākā viela uz Zemes, un mēs vairs nepievēršam tai uzmanību. Mūsu planētu apdzīvo vairāk nekā 5,5 miljoni dzīvo radību sugu. Viņi visi dzer tikai ūdeni. Taču cilvēks dzer visu, kas tam ienāk pratā un domā, ka viņš ir īpašs.
Vai ir veselīgi dzert zaļo un melno tēju, kafiju, kakao, kvasu, kompotu, u.t.t.? Vai ir nepieciešams dzirdināt mazos bērnus ar saldiem dzērieniem no pašas dzimšanas ? Atbildēt uz šiem jautājumiem ir sarežģīti, tāpēc ir nepieciešama dziļa izpēte. Bet ir jāatzīst, ka dzērienu izvēle ir arvien plašāka, iepakojumi - košāki, reklāma - agresīvāka, slimību skaits - lielāks, bet diagnozes - biežākas un arvien agrākā vecumā...
Un diez vai mums kāds palīdzēs nodzīvot ilgāk un veselīgāk, ja mēs paši, tāpat kā visas bioloģiskās radības dabā, nesāksim dzert parastu ūdeni.
Korallis-Mains ...
Vairāk lasīt šeit ...
taupiet ūdeni
Jau 19. gadsimtā pazīstams franču zinātnieks Luijs Pasters teica, ka cilvēks izdzer 90% no savām slimībām. Vidējā mūža garumā vienam cilvēkam ir jāizdzer apmēram 35 000 litru ūdens.
Krievijā atrodas ceturtā daļa no pasaules saldūdens rezerves (kas ir aptuveni 7 miljoni kubikmetru).
Šodien mēs esam nodrošināti ar ūdeni 10 reizes labāk, nekā pārējie pasaules iedzīvotāji. Ir jāpārvalda šī bagātība ar lielu prasmi. Tagad viens litrs tīra ūdens maksā gandrīz tikpat daudz, cik litrs benzīna. Vienīgā atšķirība ir tas, ka kritiskā situācija mēs spēsim nodzīvot bez benzīna, taču bez ūdens cilvēks spēj nodzīvot ne vairāk kā trīs dienas.
Kopējā ūdens rezerve uz zemes ir 13,5 miljoni km3, bet saldūdens rezerve ir tikai 2,5%.
Pasaulē no "ūdens stresa" cieš vairāk nekā 700 miljoni cilvēku.
Pēc 10-15 gadiem pasaulē sāksies dzeramā ūdens deficīts.
Ūdeni saņem no ārvalstīm: Azerbaidžāna, Latvija, Slovākija, Uzbekistāna, Ukraina, Horvātija, Izraēla, Moldova, Rumānija, Turkmenistāna.
Reģionālais ūdens trūkums: Centrālās Āzijas, Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas valstīs, kā arī Indijā, Pakistānā un ASV.
Dzer tikai piesārņoto ūdeni: Sudāna, Irāna, Venecuēla, Sīrija, Zimbabve, Tunisija, Kuba.
Приглашение работать с нами (RU)
The invitation to work with us (EN)
Uzaicinājums strādāt ar mums(LV)
mīliet,cieniet un saudzējiet ūdeni
Ūdens ir nepieciešams ikdienā, kā uzņemto uzturvielu šķīdinātājs. Cilvēks, patiesībā, ir liels trauks ar ūdeni. Tāpat kā dabā ir nepārtraukts ūdens riņķojums, tā arī katrā no mums tas nepārtraukti darbojas.
Ūdens mūsu organismā pārvietojas, var nostāvēties, piesārņoties un kļūt tīrs. Cilvēka veselības pamats - ir nepārtraukta svaiga saldūdens rezerves papildināšana.
Kādā veidā to ir iespējams panākt?
Atbilde ir vienkārša : lai uzturētu vispārējo labsajūtu, pieaugušam cilvēkam katru dienu ir jāizdzer vismaz 30 ml tīra ūdens uz 1 kg svara. Vismaz 1,5 litri ūdens dienā cilvēkam, kas sver 50 kg - tā ir aksioma.
Varētu šķist, ka veselības recepte ir ļoti vienkārša, taču kurš no mums šo recepti izmanto ?
Mūsdienās, diemžēl, kad cilvēks jūtas izslāpis, viņš vairākos gadījumos dzer nevis ūdeni, bet gan saldos gāzētos dzērienus, tēju, kafiju, sulas un citus šķidrumus. Bet nevienam taču neienāk prātā mazgāt grīdu ar kompotu, laistīt puķes ar kvasu un akvārijā ieliet saldo gāzēto dzērienu, jo tas nenovedīs pie vēlamā rezultāta. Tāpat arī cilvēka organismā netiek apmierināta vajadzība pēc ūdens, un tādējādi, tiek iztērēts daudz enerģijas šķidrumu apstrādāšanai un ūdens ieguvei no tiem, nevis reģenerācijas procesiem. Tāpēc cilvēks sāk justies slikti un tad arī slimot. Šādā uzvedības gadījumā dzīves ilgums ievērojami samazinās.
Šodien jau daudzi cilvēki dzer tīru ūdeni, iegādājoties to veikalos, izlaižot krāna ūdeni caur filtru, aujot tam nostāvēties vai iesaldējot ūdeni. Tas jau ir progress! Bet tas nav pietiekams.
Dzels un mangāns - visbiežāk atrodas dzeramajā ūdenī lielākajos Krievijas reģionos. Šī problēma ir raksturīga Adigejas Republikai, Permas novadam, Maskavas, Ļeņingradas, Voroņežas, Omskas un Sverdlovskas apgabaliem un visam rietumu Sibīrijas reģionam.